Free songs

FİRMA PROFİLİ

Tekstil sektöründe 35 yılı aşkın geçmişe sahip olan firmamız, 2010 yılından itibaren, personel kıyafetleri ve promosyon ürünleri konusunda da faaliyet göstermekte. Farklı sektörlerden firmalara hizmet vermektedir.

Çeşitli ürün gruplarının; personel kıyafeti ( gömlek, pantolon, yelek, ceket, t-shirt, sweat, dış giyim, polar gibi her türlü ürün grubu) fabrika kıyafetleri, promosyon ürünleri, aksesuarlar ( çanta, şapka vs…) ve diğer talep edilen ürün gruplarının tasarımı ve üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Moda Tasarımcısı Sultan Yücel ile birlikte müşterilerine en iyi tasarım desteğini veren, aynı zamanda tecrübeli ve uzman bir kadro ile müşterilerine üretim ve satışta da en iyi hizmeti veren profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir.

Tasarımlarımızın öncelikle müşteri talepleri doğrultusunda çizimleri yapılır, daha sonra seçilen çizim numune olarak hazırlanır. Üretim esnasında bir şahit numune müşterinin elinde olacak şekilde üretime geçilir.

Alınan tüm siparişlerde aynı titizliği göstermeyi, kaliteli ürünler kullanarak müşteri beklentilerini karşılayacak kaliteli ürünleri üretmeyi, zamanında ürün teslimatlarını gerçekleştirmeyi ve maksimum müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.